На Запоріжжі на власному подвір'ї повісився 9-річний хлопчик

Причини самогубства наразі невідомі.

У Запорізькій області на власному подвір'ї  повісився 9-річний школяр.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки працівників швидкої медичної допомоги Запорізької області Анатолій Сидоренко, передає УНІАН.

Трагедія сталася ввечері 4 травня в селі Балки Василівського району.

Повідомляється, що тіло хлопчика виявив батько у дворі будинку.

Причину самогубства встановить слідство.

Нагадаємо, на Харківщині на ремені повісився п'ятикласник. Хлопчик жив у названих батьків в дитячому будинку сімейного типу. У цій родині четверо названих дітей. Після сварки з молодшим братом він покінчив життя самогубством. Зокрема, учора, 25 квітня, близько 13 години повішеного хлопчика знайшов його брат.

Слідчий також додав, що яких-небудь тілесних ушкоджень, які б вказували на насильницьке позбавлення життя на тілі хлопчика немає.

Своєю чергою, слідчий зауважив, що дитина перебувала на обліку в лікаря-психіатра, хлопчику поставили діагноз – "порушення форм поведінки та емоцій". 2014 року він був на стаціонарному лікуванні в Харківській обласній психіатричній лікарні, а після цього щороку їздив на лікування у дитячі табори для психічнохворих дітей.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie