На Запоріжжі під гімн Радянського Союзу відкрили пам'ятник Леніну

У селі Новослобідка на Запоріжжі встановили пам'ятник Леніну. Все було урочисто: гімн СРСР, червоні прапори. Гроші дала Компартія.

Мешканці села Новослобідка Запорізькій області відзначили день народження Володимира Леніна встановленням пам'ятника вождю Жовтневої революції.

У п'ятницю в центральному парку села Новослобідка десятки місцевих жителів урочисто відзначили 141-у річницю з дня народження Володимира Ульянова (Леніна). Під гімн Радянського Союзу селяни відкрили пам'ятник Леніну.

"У нашому селі раніше був пам'ятник Леніну, але зруйнувався. Тому на сесії Новослобідської сільради місцеві жителі прийняли рішення встановити новий монумент вождю світового пролетаріату. Гроші на пам'ятник ми не збирали - нам допомогла Компартія", - розповіла мешканка села Новослобідка Ольга Сидоренко.

Як заявив на мітингу секретар Запорізького обкому Компартії Олексій Бабурін, "за останні 20 років на посткомуністичному просторі здійснюються спроби знищити у народу пам'ять про Леніна".

"Рішення про встановлення пам'ятника Леніну прийняла сільська громада. Я хотів би всіх попередити, хто через встановлення пам'ятника Леніну спробує якимось чином тиснути, погрожувати, залякувати як жителів села, так і місцеве керівництво партії, про їхню кримінальну відповідальність", - заявив Бабурін.

Керівництво Запорізького обкому Компартії не називає суми, витраченої на встановлення пам'ятника Леніну в селі Новослобідка.

Як повідомлялося, в травні 2010 року Запорізький обком Компартії України встановив у Запоріжжі пам'ятник Сталіну. Сім місяців по тому - в грудні 2010 року, невідомі спиляли пам'ятнику голову, а в новорічну ніч його підірвали. За звинуваченням у спилюванні голови монумента були заарештовані 9 членів націоналістичної організації ВО "Тризуб". Жовтневий районний суд проводить слухання резонансної справи. Винні у вибуху пам'ятника Сталіну поки не встановлені.

У Запоріжжі пам'ятник Леніну встановили в 1964 році. Його висота 19,8 метрів. Пам'ятник розташований при в'їзді на греблю Дніпрогесу.

Читайте також:

Леніна з промо-ролика про Україну прибрали через "політику", комуністи обурені

На Полтавщині пам'ятник Леніну поклали на лопатки

В Індії SUCI спалили опудало Путіна через мумію Леніна

Тіло Леніна намагалися продати в Інтернеті за 5 мільйонів

ВідеоНа Запоріжжі під гімн Радянського Союзу відкрили пам'ятник Леніну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: