На Запоріжжі планували масштабну диверсію для повної зупинки АЕС

Прокуратура вже відкрила кримінальне провадження.

У Запорізькій області створили злочинну організацію з метою державної зради і підготовки диверсій на Запорізькій АЕС.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на джерело в правоохоронних органах.

"Підставою для відкриття кримінального провадження стали зібрані співробітниками УСБУ в Запорізькій області дані, які свідчать про те, що з 2014 року на Запорізькій АЕС діє злочинна група, члени якої підтримують стосунки з громадянами РФ, від яких отримують рекомендації щодо методів завдання шкоди економічній безпеці України, зокрема щодо виведення коштів за кордон і створення умов для зупинки ЗАЕС", - повідомило джерело.

Зокрема, йдеться про злочини передбачені ст. 111. КК України - "Державна зрада", ст. 113 КК України - "Диверсія" та ст. 255 КК України - "Створення злочинної організації", відповідна інформація вже внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, СБУ назвала дату початку масштабної дестабілізації Кремлем УкраїниРосія готується до масштабної дестабілізації ситуації в Україні з 15 листопада. Про це заявив начальник Департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублик. "Розвідувальні дані в цілому збігаються зі змістом так званого плану першочергових заходів з дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні під умовною назвою "Шатун", дослідження достовірності якого у рамках відповідного кримінального провадження триває", - наголосив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: