На Запоріжжі побили керівника районної виконавчої служби - губернатор

На Запоріжжі побили керівника районної виконавчої служби - губернатор

Голова Запорізької області назвав, кого вважає причетним до інциденту.

У Запорізькій області місцеві бандити викрали в багажнику та побили голову державної виконавчої служби Приморського району.

Про це повідомив голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль.

"Я дізнався, що голова державної виконавчої служби Приморського району Сергей Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угрупування. Певні особи вирішили незаконно зібрати врожай. А держслужбовця, що намагався перешкоджати протизаконним діям, було побито. Місцеві царьки не тільки залякували посадовця, а й викрали його в багажнику авто", - написав він у Facebook.

Сьогодні побував з робочим візитом у Приморському районі. І перша новина, яка мене зустріла: напередодні виборів, місцеві «політики» вже поділили майбутні посади та користуючись ними намагаються царювати в районі. Я дізнався, що голова державної виконавчої служби Приморського району Сергей Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угрупування. Певні особи вирішили незаконно зібрати врожай. А держслужбовця, що намагався перешкоджати протизаконним діям, було побито. Місцеві царьки не тільки залякували посадовця, а й викрали його в багажнику авто. Коли до мене анонімно потрапило відео цих подій, я одразу звернувся до голови Нацполіції в Запорізькій області, а також прокурора регіону. Також триматиму цю справу на особистому контролі. Я бачу, що напередодні виборів в Запорізькій області найбільш активно до влади почали прагнути відверті злочинці. І з жахом думаю: що ж буде потім, якщо нині, просто кандидатами, вони виробляють подібне?! Нині політичні еліти на місцях вже роздають не просто обіцянки, а й дивіденди. І користуються цим. Невже хтось підтримає цих злочинців? Невже за них проголосують люди?! Я не боюсь називати прізвища! Йдеться про Андрія Анатолійовича Акритова, який співпрацює з місцевим осередком БЮТ і стверджує, що після виборів стане головою Нацполіції Запорізької області. Це місцеві «царьки» Приморського району, такі самі, як і відомі вже «герої» Вільнянського та Новомиколайївського районів. Висновки, стосовно їх «подвигів» робитимуть правоохоронці. Та люди мають знати, що для цих персонажів закону не існує!

Опубліковано Константином Брылем П'ятниця, 5 жовтня 2018 р.

Бриль, зокрема, назвав прізвище особи, яку вважає причетною до побиття. За його словами, це - Андрій Акритов. 

"Я не боюсь називати прізвища! Йдеться про Андрія Анатолійовича Акритова, який співпрацює з місцевим осередком БЮТ і стверджує, що після виборів стане головою Нацполіції Запорізької області", - сказав Бриль. 

На відео, опублікованому Брилем, видно, як співробітники поліції задокументовують розмову з одним із людей, які начебто причетні до побиття чиновника. Голова Запорізької області пообіцяв взяти розслідування справи під власний контроль.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією викрили факт привласнення грошей Запорізької атомної електростанції

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів