На Запоріжжі спалили будинок самооборонця Майдану, а його самого катували в райвідділку

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Запоріжжі спалили будинок самооборонця Майдану, а його самого катували в райвідділку

Самооборонцю "помстилися" за Майдан

Бердянські міліціонери опізнали юнака по фото з передової і навідалися додому. 

На Запоріжжі кількох членів самооборони київського Майдану, коли ті повернулися в рідні домівки, чекали спалена хата, відібрані документи та знущання в місцевому райвідділку міліції, йдеться у сюжеті ТСН. 19.30.

Член самооборони Максим Бідник розповідає, що після повернення зі столиці його по фото в Інтернеті опізнали місцеві молодики, потім навідалися додому, почали провокувати, але потім пішли геть.

Проте через певний час молодики повернулися і вже не самі, а у супроводі міліції. Саме ці "правоохоронці" з бердянського підрозділу ППС були в столиці в період активних протистоянь на вулиці Грушевського. Міліціонери забрали хлопця та кількох його друзів до райвідділку, де знущалися кілька діб.

У Запорізькій області активістам "віддячили" за Майдан

У Запорізькій області активістам "віддячили" за Майдан

За словами потерпілого, в коридорі його валили на підлогу, волокли вздовж стін і нещадно били ногами, в результаті струс головного мозку, зламаний ніс та ребра.

Варто зазначити, що в цей же період заступник голови карного розшуку запорізького обласного управління міліції Сергій Пруденко заявив про затримання на території регіону групи сепаратистів, в яких вилучили цілий арсенал зброї. Звичайно, вину повісили на Максима та його побратимів, але майже відразу відпустили з міліцейських казематів.

Повернувшись додому, хлопець виявив, що його будинок спалено і жити тепер ніде. Зараз живе на Майдані, намагається відновити документи і навіть не уявляє, як повертатися в рідний Бердянськ.

В цій історії, говорить боєць самооборони, головне, що вчасно вивіз матір та молодшого брата до родичів в іншу область, але хвилюється, що випадки "правосуддя", котрі з ним відбулися, можуть траплятися із сотнями молодих хлопців, які зараз повертаються з Майдану по домам. 

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Наступна публікація