Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Запоріжжі старшокласники витягли з води і відкачали 9-річного хлопця, який уже не дихав

У воду його зіштовхнув інший школяр, який утік і лишив малюка тонути.

На Запоріжжі підлітки врятували 9-річного хлопчика, який упав у воду на місцевому ставку. Старшокласники, що відпочивали на іншому березі, кинулися його на поміч і перепливли водойму, щоби витягти хлопчика, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Те, що звичайний відпочинок на ставку стане для них екстремальним, ці хлопці навіть не думали. Того дня друзі пішли скупатись, аж раптом почули несамовиті крики на іншому березі водойми. "Почали кричати: допоможіть! І там руки вгору з води. Ну, Кирило стрибнув перший, а далі всі решта", - кажуть хлопці. 9-річна дитина, яку вони витягли з води, вже не дихала. Поки одні друзі пояснювали диспетчерам швидкої, як доїхати до водойми, інші намагалися реанімувати потерпілого.

ВідеоНа Запоріжжі підлітки врятували 9-річного хлопчика, який тонув у ставку

Старшокласники, що відпочивали на іншому березі, кинулися на поміч. Перепливли водойму та витягли хлопчика, який уже й не дихав. До приїзду швидкої, друзі змогли самостійно відволодати потерпілого. І фактично витягли дитину з того світу.  

На Запоріжжі підлітки врятували 9-річного хлопчика, який тонув у ставку

10-класник Вадим був на курсах із першої медичної допомоги, тому знав, що робити. "Почав робити непрямий масаж серця, серце почало заводитися. І ми перегорнули його на живіт, щоби вода з нього виходила", - розповів учень школи №3 м. Дніпрорудний Вадим Сухенко. "Ми зрозуміли, що швидка сюди не доїде, тут немає заїзду. Ми понесли його до гаражів. Несли його на руках, розмовляли із ним, щоби він не заснув – думали, помре", - пригадує студент Дніпрорудненського індустріального технікуму Сергій Юдін.

Бабуся врятованого розповіла, що того дня малий одразу після школи пішов гуляти з братом, але згодом старші діти підмовили хлопців прогулятися на ставок. Там один із бешкетників штовхнув із містка 9-річного Микиту. "Він сам не пішов у воду, його штовхнув хлопчик із містка. Ну, вчора прибігла мама, вся в сльозах, в істериці – чому до нас поліція приходила", - каже бабуся Галина Хасянова. Коли винуватець інциденту побачив, що накоїв, то втік, лишивши молодшого товариша тонути.

Медики кажуть, що старшокласники фактично витягли малого з того світу, бо лікарі швидкої врятувати хлопчину вже б не встигли. "З урахуванням температури і часу доїзду, це була б уже біологічна смерть. Якби до п’яти хвилин – ще клінічна смерть. Після – вже непоправні наслідки в організмі відбуваються", - розповів старший фельдшер бригади Дніпрорудненської швидкої медичної допомоги Віктор Мохонько. Оперативні та правильні дії рятівників уже відзначили медики та вчителі, а у всіх навчальних закладах містечка напередодні канікул проведуть додаткові бесіди з дітьми щодо безпеки перебування на воді.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції