На Запоріжжі тисячі жаб захопили село

Земноводні лякають своєю кількістю.

На Запоріжжі жаби захопили село Веселянка. Сотні тисяч земноводних оселилися чи не в кожному подвір'ї, у посадках та прилеглих лісосмугах. Із настанням темряви жаби пересуваються проїжджою частиною і масово рухаються центральними вулицями, лякаючи людей, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Подвір'я пані Марії перетворилося на справжнє жаб'яче царство. Жінка каже – земноводні у Веселянці з'явилися учора одразу після зливи і буквально окупували село.

Маленькі сіро-зелені жабенята не більше копійчаної монети, але вони жахають своєю кількістю. Кроку не можна зробити, щоби не на наступити на них. Місцеві змушені зводити для жаб кордони із побитого скла, щоб ті не захопили й будинки.

Зранку та після настання темряви жаби мігрують вулицями Веселянки, удень на спеці вони ховаються, але у кущах їх безліч.

Зоологи кажуть – ці земноводні звуться Буфо Вірідіс – або зелені жаби. Живуть на півдні України, у Закавказзі та напівпустельних регіонах Середньої Азії. Попри те, що нерестяться у водоймах, вологу вони не люблять. Відтак, після тривалих дощів жабки шукають кращого місця.

"Скоріше за все, через сильні опади вони шукають більш сухі місця, можливо, ті місця, де вони у минулому масово вилупилися, перезимували. Вони просто переміщуються у більш комфортні для себе умови", - каже зоолог Олександр Фокін.

Зоологи запевняють: ці жаби – абсолютно безпечні для людей, а ще поїдають комарів та слимаків на присадибних ділянках.

Кореспондент ТСН Яків Носков

ВідеоСело Веселянка на Запоріжжі захопили жаби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: