На Запоріжжі у заказнику будують котеджі, місцеві взялись за рушниці

Дата публікації
Перегляди
3198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Запоріжжі у заказнику будують котеджі, місцеві взялись за рушниці

Депутати Міськради дозволили забудову заказника в іншій області

Робітники почали розрівнювати землю, знищуючи рослинність та пташині поселення. Будівельну техніку розстріляли місцеві мисливці.

У заказнику "Федотова коса" на Азовському узбережжі почали будувати котеджне містечко. Місцеві жителі обурились і розстріляли будівельну техніку.

Подія сталася у місці, яке екологи називають унікальним - такого різноманіття флори і фауни немає більше ніде.  Більшість тутешніх рослин занесені до Червоної книги. Свого часу ця територія дуже подобалась Леоніду Кучмі, який не раз відпочивав у мисливській резиденції за кілька кілометрів звідси.

Місцеві жителі побачили у заказнику бульдозери місяць тому. Робітники почали розрівнювати землю, знищуючи рослинність та пташині поселення.

Днями техніку розстріляли місцеві мисливці. За словами робітників, вони прострелили радіатор, скло. Робітники не розуміють цих дій, адже, за їх словами, все що вони роблять – законно.

Віддати 8 гектарів заказника під приватні забудови дозволила  Генічеська міська рада. Хоча місто Генічеськ - у Херсонській області, а заказник - у Запорізькій - депутатів це не зупинило.

"Територія міста – це територія міст. Але є територія Генічеської міської ради. Територія протягається на 50, на 60 км у різні сторони", - заявив міський голова Генічеська Олександр Пінаєв.

Натомість, за словами правоохоронців депутати не лише влізли до чужої області. На території заказника взагалі можна щось будувати лише з дозволу Кабміну.

"Саме депутати зацікавлені отримати ці земельні ділянки. Я не буду називати прізвища, але у списку тих депутатів є прізвища посадових осіб міської, районної адміністрації", - зазначив прокурор Генічеського району Андрій Медведєв.

Поки прокуратура готує позов до суду, бульдозеристи ремонтують техніку. Вони кажуть, що  припинити роботи їм не наказували. Тож підготувати територію під будівництво обіцяють швидше, ніж закінчиться суд.

Читайте також:

Ющенко будує собі "хатинки" і вулики у карпатському заповіднику

У музеї Шевченка в Каневі розікрали 2,6 мільйона

У Чорноморському заповіднику знайшли мертвих дельфінів

Будівництво котеджів у заповідній зоні

Будівництво котеджів у заповідній зоні
Наступна публікація