На Запоріжжі виборчкоми припиняють підрахунок голосів, "бо втомилися"

Проти цього рішення голосували представники лише двох партій в міськвиборчкомів - Компартії та "Батьківщини".

Запорізький міський територіальний виборчком ухвалив рішення рекомендувати всім дільничним виборчкомам Запоріжжя призупинити підрахунок голосів.

Відповідне рішення було прийнято близько 5.00 ранку 1 листопада.

"Рішення Запорізької міської виборчої комісії про те, щоб рекомендувати дільничним комісіям Запоріжжя призупинити підрахунок голосів, є незаконним і безпрецедентним", - заявив Олександр Рощин - довірена особа кандидата на посаду міського голови від партії "Батьківщина" Олександра Сіна.

Він також зазначив, що "проти цього рішення голосували представники лише двох партій в міськвиборчкомів - Компартії та "Батьківщини".

Раніше повідомлялося, що ряд дільничних виборчих комісій Запоріжжя без пояснення причин після 03.30 ранку 1 листопада припинили підрахунок голосів на виборчих дільницях.

"Першими підрахунок бюлетенів виборів міського голови припинили дільничні комісії 283, 284 і 286 у Хортицькому районі Запоріжжя", - наголошується в повідомленні.

"Голови комісій нібито заявили, що отримали вказівку про припинення підрахунку голосів від райадміністрації. Спостерігачі від "Батьківщини" складають протокол щодо дій комісії", - розповів Рощин.

Він також зазначив, що вже через 5 хвилин після повідомлення про призупинення підрахунку голосів дільничних комісій у Хортицькому районі, подібні повідомлення він отримав від спостерігачів Жовтневого району Запоріжжя.

"Зараз мені телефонують спостерігачі з 54, 63 і 72 дільничних комісій Запоріжжя. Вони кажуть, що комісії також припинили роботу. Глави комісій посилаються на те, що члени ДВК втомилися", - заявив Рощин.

Читайте також:

Комітет виборців: підстав для скасування результатів виборів немає

Перші результати виборів будуть відомі вже зранку

На місцеві вибори прийшли менше третини виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: