Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Запоріжжі викрили злочинців, які здавала на металобрухт залишки боєприпасів з артскладів

Арсенал у Новобогданівці горів у 2004 році.

На Запоріжжі викрили злочинців, які орудували на території колишніх артскладів у НовобогданівціНелегальні копачі видобували міни та реактивні снаряди, які лишились в ґрунті після вибухів, і збували їх, йдеться у ТСН.19:30.

Арсенал у Новобогданівці горів у 2004 році. Розірвалося чотири з половиною тисячі умовних вагонів боєприпасів. Після розмінування та очищення території  базу законсервували та взяли під охорону.

ВідеоДілки грабували колишні артсклади та продавали зброю на Запоріжжі

Поліція викрила злочинне угруповання, яке орудувало на території колишніх артскладів у Новобогданівці. Нелегальні копачі видобували міни та реактивні снаряди, які лишились в ґрунті після вибухів і збували їх.  

Ділки грабували колишні артсклади та продавали зброю на Запоріжжі

Саме керівник охорони, як виявилось згодом, організував групу з двох десятків місцевих, які викопували залишки боєприпасів, а також бойові заряди для градів та мінометні міни. На момент приїзду СБУ технічна територія частини нагадувала кротячі нори.

Копачів затримали на виїзді з частини з двома тоннами снарядів.  Ще близько шести тонн були готовими до переробки. Керівнику охорони бази загрожує до шести років ув’язнення.

"Ділки займались незаконним видобуванням зброї та боєприпасів, які в подальшому розрізали, переробляли та здавали як металобрухт. За інформацією оперативників, за день вони видобували та переробляли від двох до п’яти тонн боєприпасів", - розповів речник управління СБУ у Запорізькій області Сергій Левченко.

За даними слідчих, щодоби він заробляв щонайменше сотню тисяч гривень. Боєприпаси з кольорового металу приймав по півтори гривні за кіло, а продавав майже у 50 разів дорожче.    

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції