На запорізькому підприємстві знайшли 166 небезпечних для життя об'єктів

Загрозу життю та здоров'ю працівників несли 166 об'єктів. Їх експлуатація заборонена.

На ВАТ ”Запорізький електровозоремонтній завод” (ЗЕРЗ) перевіркою теруправління Держгірпромнагляду виявлено 166 об`єктів, експлуатація яких представляє загрозу життю і здоров`ю працівників заводу.

Робота всіх цих об`єктів ЗЕРЗ розпорядженням Держгірпромнагляду заборонена.

Серед основних порушень, виявлених Держгірпромнаглядом, невідповідність фактичного стану тепломережі підприємства проектному, відсутність на конвеєрі обладнання для його зупинки в аварійних ситуаціях, непроведення технічного обстеження розташованих на території підприємства приміщень і споруд.

ВАТ ”ЗЕРЗ” - підприємство мавшинобудівного профілю у Запоріжжі, що спеціалізується на ремонті залізничних локомотивів і рухомого складу залізниць. На підприємстві працює понад 2,5 тис. людей.

У 2007 році на ЗЕРЗ зафіксовано 5 нещасних випадків на виробництві, один з яких привів до смерті працівника підприємства, в 2008 році - 3 нещасних випадки.

Основними причинами травматизму на виробничому майданчику підприємства, за даними Держгірпромнагляду, були допуск співробітників до роботи без навчання і перевірки знань з охорони праці, невиконання вимог та інструкцій з охорони праці працівниками підприємства і невиконання відповідальними керівниками своїх посадових обов`язків у сфері забезпечення охорони праці.

Читайте також:

Невідомими парами у Массачусетсі отруїлися вже більше ста людей

"АвтоВАЗ" зупинив виробництво

Через пожежу на хімпідприємстві евакуюють ціле місто у Техасі

Honda закриває заводи в Америці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: