На заробітках у Польщі українця задавила 10-тонна труба

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік працював на будівництві газогону.

У польському місті Погурська Воля недалеко від Тарнува 9 серпня на будівництві нового газогону загинув громадянин України.

Про це пише Super Express.

Зазначається, що під час прокладання газопроводу "Погурська Воля – Твожень" труба вагою 10 тонн скотилася до розкопу, де був чоловік. Колеги-будівельники кинулись на допомогу чоловікові. Їм вдалось його витягнути, проте внутрішні травми виявились смертельними.

Загиблий виявився 37-річним громадянином України. 

Нагадаємо, раніше на підприємстві неподалік міста Новий Томишль помер 36-річний українець. Чоловік знепритомнів на робочому місці. Утім, власниця підприємства заборонила викликати лікарів. Тіло Василя наступного дня знайшли майже за 130 кілометрів від його місця роботи - в лісосмузі. Власницю підприємства заарештували.

Відео Тіло заробітчанина, який загинув у Польщі, доправили у рідне село на Прикарпатті

36-річний українець працював на підприємстві неподалік міста Новий Томишль. Він знепритомнів на робочому місці. Утім, власниця підприємства заборонила викликати лікарів. Тіло Василя наступного дня знайшли майже за 130 кілометрів від його місця роботи - в лісосмузі. Власницю підприємства заарештували.  

Тіло заробітчанина, який загинув у Польщі, доправили у рідне село на Прикарпатті

Залиште свій коментар

Вибір редакції