Тимошенко просить міністрів приносити термоси та борщ на засідання уряду

Тимошенко розкритикувала міністрів за довгий розгляд документів та запропонувала носити на засідання термоси, пампушки і борщ.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко розкритикувала міністрів за бюрократичний підхід до роботи.

Прем`єр висловила обурення тим, що в міністерствах дуже довго проходить узгодження нормативних актів для ухвалення їх на засіданні Кабміну.
 
Тимошенко дала доручення міністрам погоджувати всі проекти актів Кабміну протягом 10 днів. Якщо документи не будуть узгоджені в цей термін, вони виноситимуться на засідання Кабміну без узгодження, повідомила Тимошенко.

"Я не знаю, чи вміють міністри між собою спілкуватися і знаходити взаєморозуміння, сподіваюся, що уміють. Але якщо не вміють, то по 20 годин проводитимемо Кабмін. Тоді беріть із собою термоси, борщ, пампушки, все, що треба, і працюватимемо цілодобово. І якщо хтось із вас проситиметься вийти із засідання уряду, я нікого не випущу", - сказала Тимошенко, додавши після сміху залу, що сама в разі потреби виходитиме із засідання. "Я ж не винна, що ви між собою домовитися не можете", - додала вона.

Свою критику прем`єр направила, зокрема, на адресу Міністерства фінансів, Міністерства економіки і Міністерства юстиції.

Прем`єр звернулася до міністра Кабіміну Петра Крупка підготувати зміни до регламенту. У свою чергу Крупко заявив, що регламент змінювати не потрібно, а його просто треба виконувати. Міністерство, що готує документ, саме встановлює терміни для його узгодження з іншими міністерствами. Якщо протягом 10 днів відповіді немає, документ, відповідно до регламенту, вважається узгодженим.

Нагадаємо, сьогодні уряд провів спеціальне засідання, де розглядав  інвестиційні проекти з енергозбереження. Прем`єр-міністр вважає, що за допомогою біогазу в енергетичному балансі країни можна замінити 10 млрд. кубометрів газу.

Читайте також:
Тимошенко очолила Раду автомобілістів
В Чернівцях відкрили пам`ятник Тимошенко
Тимошенко відхрестилась від "нульових угод"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: