На зеленій гілці метро тріщина!

У Києві призупинено рух на Сирецько-Печерській лінії метрополітену. Кореспондент iPlus помітив незвичне пожвавлення на будівництві над тунелем.

метро
Архів
Рух призупинено близько 18:20 з технічних причин
Комунальне підприємство Київський метрополітен призупинило рух потягів на Сирецько-Печерській лінії, на ділянці між станціями Осокорки і Бориспільська.

Рух призупинено близько 18:20 з технічних причин.

Як повідомив кореспондент iPlus, над тунелем між станціями Осокорки та Позняки знаходиться велике будівництво, і наразі там спостерігається підвищена активність. Близько 50 робітників щось живо обговорюють.

У прес-службі Київського метрополітену повідомили, що рух поїздів припинено, через виявлену в тунелі тріщину бокової стінки.

За інформацією прес-служби, “13 липня 2007 року о 18:05 під час огляду тунелю між станціями метро “Осокорки” та “Харківська” була виявлена тріщина бокової стінки тунелю. На підставі цього було прийнято рішення тимчасово призупинити рух поїздів по цьому тунелю для з’ясування причин та величини цієї тріщини. В даний час проводиться обстеження, про результати буде проінформовано додатково”.

Поїзди курсують від станції метро “Сирець” до станції “Осокорки” і від “Бориспільської” до “Харківської”. 

Київський метрополітен був відкритий у 1960 році. Він нараховує 3 лінії, завдовжки 65 км., на яких розташовано 45 станцій.

Пасажирообіг метрополітену – близько 1,6 млн. людей на добу.

Нагадаємо, 11 липня на станції Вокзальна київського метрополітену загинув 25-річний юнак, який кинувся під колеса потягу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: