Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На згарищі дитячого табору в Одесі знайшли другий кип'ятильник - ЗМІ

Другий електроприлад незалежні експерти передали правоохоронцям.

Група незалежних експертів, яких залучили до розслідування трагедії в одеському таборі "Вікторія" на вимогу батька загиблої Соні Мазур, знайшла на згарищі другий кип'ятильник.

Про це інформує Слідство.Інфо.

Кип'ятильник виявили на місці однієї з кімнат, але не в тій, з якої розпочалася пожежа.

Перший електроприлад вилучили одразу після трагедії на місці загоряння - у кімнаті художнього керівника колективу "Адель" Тетяни Єгорової, яка відпочивала у таборі разом із дітьми. 

Кип'ятильник на згарищі табору "Вікторія"
Слідство інфо

Слідство розглядало версію, що пожежа сталася саме через перший невимкнений кип’ятильник.

Другий електроприлад незалежні експерти передали правоохоронцям. Крім цього, на згарищі знайшли останки дітей.

"Журналісти звернулися до голови поліції Одеської області і запитали його, чому його підлеглі не виявили таких важливих речей", - підкреслюють у Слідство.Інфо.

"Виявлення цих фрагментів - звучить цинічно - жодним чином не впливає на хід розслідування, і на факти - причинно-наслідковий зв’язок", - зазначив очільник поліції Одещини Дмитро Головін. Він без офіційного "паперу" неможливо говорити про те, важливий доказ чи ні. На його думку, це стосується як останків дітей, так і другого кип'ятильника.

Нову групу фахівців залучити до розслідування у червні 2018 року дозволив Приморський райсуд Одеси, ухваливши клопотання Олексія Мазура, донька якого загинула у таборі "Вікторія". 

На місці трагедії зараз працюють фахівці незалежного інституту судових експертиз (Україна) та фахівці з Міжнародного інституту експертиз (Естонія).

Фотогалерея Через смерть трьох дітей у таборі Одеську мерію почали пікетувати, почалися сутички й принесли шини (11 фото)

ВідеоНа згарищі одеського табору "Вікторія" поновили слідчі дії

Поліція має ідентифікувати, а згодом і поховати останки згорілих тіл, які місяць тому знайшли незалежні експерти. Батьки загиблих вважають це службовою недбалістю, адже зробити все це правоохоронці мали одразу після трагедії. То ж вимагають, аби справу передали до столиці, а винних у її саботуванні покарали. 

На згарищі одеського табору "Вікторія" поновили слідчі дії

Нагадаємо, в ніч проти 16 вересня 2017 року в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. Внаслідок чого загинуло троє дітей. Ще двоє потрапили до лікарні. Як заявляв генпрокурор Юрій Луценко, до відповідальності в пожежі залучаються заступниця мера, яка мала стежити за технічним станом об'єктів, директор табору, співробітниця, яка відповідала за пожежний стан, а також керівник відділу ДСНС та інспектор, який проводив перевірку. 24 квітня суд виніс перший судовий вирок щодо трагедії в дитячому таборі “Вікторія”. Виховательку закладу, яка відповідала за протипожежну безпеку, засудили до трьох років ув’язнення умовно.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції