Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"На жаль, я не можу прийти в кожен будинок": Зеленський пообіцяв допомогти із житлом постраждалим від повені

"На жаль, я не можу прийти в кожен будинок": Зеленський пообіцяв допомогти із житлом постраждалим від повені

Зеленський заявив, що він бачив будинки і знає ситуацію.

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв постраждалим від повені в Івано-Франківській області допомогти із вирішенням житлового питання.

Про це він заявив в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

"Скажіть, будь ласка: скільки я можу чекати на цей кошторис? Хоч я на ньому не наполягаю. Але ті сусіди - ви бачили їхні будинки. Я зі своїм будинком лише хочу на переселення. Ви бачите, що я не маю, де жити. Але є люди, які хочуть ремонту, а дві сім'ї хочуть на переселення. Я третя", – сказала постраждала Марія Данилюк.

На що Зеленський відповів, що він бачив будинки і знає ситуацію.

"Ми з вами сьогодні вже зустрічались. На жаль, я не можу прийти у кожен будинок в Івано-Франківській області. Ви чули сьогодні голову селищної ради. Ви чули, що всі гроші були передані в область - з області будуть передані вам. Ми відновимо всі будівлі. А ті будівлі, про які ви кажете, - обов'язково переселять людей", – наголосив він.

Відео "Вражає масштаб цієї трагедії": Зеленський розповів про наслідки паводку в Івано-Франківській області

Президент Володимир Зеленський увечері 25 червня терміново прибув до Івано-Франківської області. Його вразили масштабами повеней, які наробили чимало лиха у регіоні. Він обіцяє допомогти людям, які втратили житло, і сподівається, що місцеві мешканці повернутися до звичного життя за кілька днів.  

"Вражає масштаб цієї трагедії": Зеленський розповів про наслідки паводку в Івано-Франківській області

Марія Данилюк відповіла, що має надію на президента.

"Бо ви ж бачили, що я не маю де бути. І там сирота з інтернату - там старенька хата, йому не можна туди, вона аварійна. Я дуже маю на вас надію, що ви нам поможете", – додала вона.

Раніше ми повідомлялося, що президент Володимир Зеленський, який увечері 25 червня терміново прибув до Івано-Франківської області, вражений масштабами повеней, які наробили чимало лиха у регіоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції