На Жимомирщині юрист інтернату присвоїла 100 тисяч гривень сиріт

Працівниця інтернату підробляла довіреності і знімала у банку гроші з рахунків сиріт.

На Житомирщині працівниця Новоград-Волинської школи- інтернату привласнила понад сто тисяч гривень сирітських грошей. Юрист навчального закладу підробляла довіреності і знімала кошти з банківських рахунків вихованців інтернату. За попередніми даними слідства, таким чином обікрала 21-ну дитину.

У школі-інтернаті виховують понад 200-ті дітей із малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Практично всі на повному державному забезпеченні.

Щомісяця діти отримують державну матеріальну допомогу чи аліменти, які сплачують батьки. Гроші переказують на персональні банківські рахунки. 16-річна Юлія - кругла сирота. Ні про розмір щомісячної допомоги, ані про свій банківський рахунок і гадки не має.

Дівчинку та ще 20-тьох вихованців школи-інтернату, обкрадали у стінах навчального закладу. У прокуратурі кажуть, юристка інтернату підробляла довіреності і в банку знімала гроші з рахунків сиріт протягом 5 місяців. Суми були різними від 500 до десяти тисяч гривень.

Гроші знімала переважно з рахунків дітей старшого віку, де суми були більшими.

Директор інтернату твердить, що й гадки не мала про афери юристки. Підписувала довіреності, які та приносила на відкриття банківських рахунків, а та дописувала дозвіл на зняття грошей.

Недобре запідозрила керівник філії банківської установи, адже, десятиліттями з рахунків дітей школи-інтернату гроші ніхто не знімав.

Юристка зізналась у скоєному. Нині її допитують у прокуратурі. Вирішують питання про її затримання на час проведення слідства. Підозрювана обіцяє – усі гроші поверне.

Багато питань у правоохоронців і до керівництва навчального закладу і банківської установи. Адже, згідно з постановою Національного банку, гроші з рахунків вихованців інтернатів мають право знімати опікуни чи всиновителі. Томо навіть по довіреності в банку не мали права видавати кошти.

Нині слідчі з'ясовують і те, чому деяким випускникам школи-інтернату не віддавали ощадні книжки.

Кримінальну справу порушено за чотирма статтями Кримінального кодексу - зловживання опікунськими правами, зловживання службовим становищем, підроблення документів, привласнення та розтрата майна.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН:

Читайте також:

У сирітському притулку в ПАР заживо згоріли діти

Янукович пообіцяв до 2015 року ліквідувати усіх сиріт

Сексуальне життя в гуртожитку для сиріт на Донеччині: шість вагітних

ВідеоЮрист інтернату присвоїла 100 тисяч грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: