На Житомирщині 1,5-річний малюк випав із вікна 9-го поверху і вижив

На Житомирщині 1,5-річний малюк випав із вікна 9-го поверху і вижив

Стан дитини важкий, хлопчик у реанімації.

У Бердичеві півторарічний хлопчик випав із 9-го поверху і залишився живим. У дитини тяжка травма голови, за життя малюка борються лікарі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз Ілля в реанімації, біля палати батьки хлопчика та рідня – просять їх не турбувати. Хлопчик на апараті штучного дихання. "Закрита черепно-мозкова травма, множинні переломи черепа, плеча, стан важкий, дитина на апаратному диханні", - каже дитячий анестезіолог Тетяна Варчук.

Відео У Бердичеві півторарічний хлопчик випав з 9-го поверху і залишився живим

У дитини - тяжка травма голови. За його життя борються лікарі. Молода родина, в якій стався нещасний випадок, лише кілька тижнів тому зробила ремонт та переїхала в нову квартиру. Поліції матір пояснила - лише на мить вийшла з кімнати, як син сам відчинив вікно й опинився на землі.  

У Бердичеві півторарічний хлопчик випав з 9-го поверху і залишився живим

Хлопчик випав з вікна вдень близько 16:00 години. Люди, що стояли неподалік на зупинці, почули звук удару і за мить побачили дитину на клумбі. "Почули такий грохот, ми думали, що викинули щось з  вікна, а потім дивимося – дитина", - розповіла Тетяна Ковальчук. Перехожі одразу кинулися до малюка та побачили, що хлопчик дихав. "Пульс був", - каже свідок.

Мама хлопчика вибігла з будинку до дитини через кілька хвилин. "Вона дуже бігла, видно – була в шоці, дуже швидко бігла", - каже очевидець Розалія Лісниківська. Поки до потерпілого мчала швидка, матір розказала, що буквально на мить вийшла в іншу кімнату, а син тим часом виліз на підвіконня і сам відчинив вікно. "Мати дивилася за хлопчиком, на декілька хвилин вийшла з кімнати. В цей час дитина, підсунувши тумбочку до  вікна, відкрила зачинене вікно і випала з вікна", - пояснила інспектор ювенального відділу поліції Олеся Чубоха.

Молода родина з маленьким сином нещодавно купила в будинку квартиру, зробила ремонт і місяць тому переїхала. У те, що хлопчик півторарічного віку сам відчинив металопластикове вікно, вірять не всі сусіди та припускають – воно було відчинене. "У це важко повірити, бо в мене дитина три роки майже – не відкриває  пластикові вікна", - каже Оксана Муравська. Містяни тим часом складають гроші на лікування хлопчика. Із Бердичева дитину вже транспортували до обласної дитячої лікарні.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів