На Житомирщині 18-річна дівчина впала з 10-метрового мосту на кригу і дивом вижила

З поламаними ногами вона проповзла до берега.

На Житомирщині 18-річна Таісія Боровик впала з 10-метрового мосту в річку, вкриту кригою, і дивом вижила. Від удару об лід, вона поламала обидві ноги, але попри біль, змогла проповзти понад 60 метрів. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Попри пізню пору, її помітили випадкові перехожі, чим і врятували їй життя. Те, що дівчина не потрапила під лід, рятувальники вважають справжнім дивом. Інакше б вона неодмінно потонула.

"Вона була у шоковому стані, могла розмовляти, але дуже змерзла. Невідомо, скільки вона пролежала на снігу", - розповідає Олександр Панчук, командир відділення державної пожежної частини Новоград-Волинська.

Аби дістати дівчину з криги, довелось розгорнути цілу рятувальну операцію. Нахилені плити були дуже слизькими.

"Дуже великий уклон, 45 градусів, ми самі спускалися за допомогою рятувальної мотузки - один пожежний і лікар, який надавав їй першу медичну допомогу, прив'язували її до носилок", - каже Панчук.

Зі складними переламами обох ніг Таісія Боровик у лікарняній палаті. Попри біль, дівчина посміхається - радіє, що вижила. Каже, що тієї ночі не намагалася вчинити самогубство, як подейкують односельці, а просто хотіла посидіти на перилах.

"Я постійно любила гуляти на мосту і завжди сиділа на перилах. Я сіла на перила, посиділа, а далі не пам'ятаю, як впала. Але пам'ятаю, як повзла, до берега доповзла", - розповідає дівчина.

Таісія - сирота з багатодітної родини. На лікарняному ліжку вона пробуде щонайменше три місяці.

"Дякую Богу, що друге життя мені подарував, дякую лікарям, що поставлять мене на ноги, дякую МНСнику", - каже вона.

День свого порятунку тепер дівчина вважатиме другим днем народження.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

ВідеоНа Житомирщині 18-річна дівчина впала з 10-метрового мосту у річку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: