На Житомирщині 18-річна дівчина впала з 10-метрового мосту на кригу і дивом вижила

З поламаними ногами вона проповзла до берега.

На Житомирщині 18-річна Таісія Боровик впала з 10-метрового мосту в річку, вкриту кригою, і дивом вижила. Від удару об лід, вона поламала обидві ноги, але попри біль, змогла проповзти понад 60 метрів. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Попри пізню пору, її помітили випадкові перехожі, чим і врятували їй життя. Те, що дівчина не потрапила під лід, рятувальники вважають справжнім дивом. Інакше б вона неодмінно потонула.

"Вона була у шоковому стані, могла розмовляти, але дуже змерзла. Невідомо, скільки вона пролежала на снігу", - розповідає Олександр Панчук, командир відділення державної пожежної частини Новоград-Волинська.

Аби дістати дівчину з криги, довелось розгорнути цілу рятувальну операцію. Нахилені плити були дуже слизькими.

"Дуже великий уклон, 45 градусів, ми самі спускалися за допомогою рятувальної мотузки - один пожежний і лікар, який надавав їй першу медичну допомогу, прив'язували її до носилок", - каже Панчук.

Зі складними переламами обох ніг Таісія Боровик у лікарняній палаті. Попри біль, дівчина посміхається - радіє, що вижила. Каже, що тієї ночі не намагалася вчинити самогубство, як подейкують односельці, а просто хотіла посидіти на перилах.

"Я постійно любила гуляти на мосту і завжди сиділа на перилах. Я сіла на перила, посиділа, а далі не пам'ятаю, як впала. Але пам'ятаю, як повзла, до берега доповзла", - розповідає дівчина.

Таісія - сирота з багатодітної родини. На лікарняному ліжку вона пробуде щонайменше три місяці.

"Дякую Богу, що друге життя мені подарував, дякую лікарям, що поставлять мене на ноги, дякую МНСнику", - каже вона.

День свого порятунку тепер дівчина вважатиме другим днем народження.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

На Житомирщині 18-річна дівчина впала з 10-метрового мосту у річку

Річка була вкрита кригою. Дівчина дивом вижила. Від удару об лід вона поламала обидві ноги, але попри біль змогла проповзти понад 60 метрів. Її помітили перехожі до того, як вона втратила свідомість від больового шоку та переохолодження. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: