Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщині чотирьох лікарів обвинуватили у смерті підлітка

Медики не поставили своєчасно правильний діагноз пацієнтові.

На Житомирщині чотирьох лікарів районної лікарні обвинувачують у неналежному виконанні професійних обов'язків, що призвело до смерті неповнолітнього, повідомила пресслужба Генпрокуратури.

Слідство встановило, що у травні 2015 року з місця ДТП бригада швидкої допомоги доправила у лікарню 16-річного хлопця із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, травматичним шоком, множинними саднами голови, рук, ніг.

Постраждалого помістили у відділення інтенсивної терапії. Того ж дня його дня оглянув консиліум лікарів у складі чергового лікаря-хірурга, завідувачки дитячим відділенням та лікаря-анестезіолога. Утім, наступного дня, під час чергування іншого лікаря-анестезіолога, стан хворого погіршився. Як наслідок, настала смерть хлопця.

Експертиза встановила, що лікарі не виконали вимоги клінічного протоколу надання медичної допомоги. Зокрема, неналежно проведено діагностику та обстеження, не поставлено своєчасно правильний діагноз та не госпіталізовано до спеціалізованого відділення стаціонару.

Усіх чотирьох лікарів обвинувачено у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті пацієнта. Санкція передбачає позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Справу розглядатиме Червоноармійський районний суд.

Як повідомлялося раніше, столичний суд судитиме лікаря анестезіолога з відділення анестезіології та інтенсивної терапії Центрального госпіталю МВС України через недбальство і зневагу посадовими інструкціями. Неправильні дії медика стали передумовою важкої хвороби пацієнтки. Торік у листопаді під час проведення планової операції анестезіолог припустився помилки, ввівши пацієнтці наркоз не в трахею, а в стравохід.

Відео 18-річний юнак помер, бо швидка не приїхала на виклик

На Вінниччині лікарів звинувачують у смерті 18-річного юнака. У селі Криківці хлопцю раптово стало зле. Батьки повезли його до сільської фельдшерки, та нічим допомогти не змогла і викликала швидку. Проте з району ніхто не навіть не намагався їхати на порятунок. Батько самотужки довіз сина, але в реанімації за годину він помер.  

18-річний юнак помер, бо швидка не приїхала на виклик

Залиште свій коментар

Вибір редакції