Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщині діти навчатимуться у сільраді, бо згоріла школа. Селяни заявляють про умисний підпал

Поліція відкрила кримінальне провадження.

На Житомирщині у селі Сали згоріла школа. На час приїзду пожежників полум'я охопило весь навчальний заклад, йдеться у ТСН.19:30. 

На згарищі семикласники листають уцілілі  зошити. Учитель зарубіжної літератури намагається знайти книжки, які не пошкодив вогонь. Сюди прибігла, тільки-но колеги телефоном повідомили про пожежу.

Школа спалахнула близько опівночі. Люди почули як тріщить шифер і вибігли на вулицю.  Намагалися самі гасити вогонь, але марно. Коли приїхали рятувальники, полум'я поширилось всім приміщенням. "Вогнем охоплена вся будівля, дах геть зруйнований,  горить перекриття на площі 200 кв метрів", - каже начальник державної пожежної рятувальної частини № 23 м.Черняхів Дмитро Дикий.

ВідеоНа Житомирщині уроки дітей перенесли до будівлі сільської ради через згорілу школу

На Житомирщині згоріла школа. У селі Сали вона спалахнула раптово, вночі. На час приїзду вогнеборців полум'я вже охопило весь навчальний заклад. Що спричинило пожежу - версії поліції і селян різняться.  

На Житомирщині уроки дітей перенесли до будівлі сільської ради через згорілу школу

Після нічної пожежі  дерев'яні кострукції досі тліють, з них досі йде дим. Вогонь знищив усі  класи цієї школи. Вціліли лише кілька парт та стільців. Жителі села впевнені: школа не могла спалахнути сама - її підпалили. "Вважаю, що то була помста або вчителька когось образила", - каже мешканець Максим Толстобров.

Учителі у підпал не вірять. Кажуть, що конфліктів з учнями та батьками педагоги не мали. "У нас була школа родина, що між  вчителями, що  між батьками, що дітьми. Ми  всі як одна сім'я. Не можу уявити, що то могло статися",- каже вчитель Салинської ЗОШ Галина Журенко.

У школі вчились 27 учнів: сюди їздили із трьох сіл. Де вчитимуться далі, вирішуватимуть районні чиновники. Поки ж навчальні класи тимчасово облаштовують у сільраді. Батьки не заперечують, що  возити дітей до іншої найближчої школи незручно.

Чому загорілася школа, з'ясовують  у поліції, там відкрили кримінальне провадження.  Припускають, що  могло  статися закорочення або стрибок напруги. У село збирається спеціальна комісія з району: з'ясовуватимуть, чи можна відремонтувати будівлю. Якщо ні, то скільки коштуватиме звести нову.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції