Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщині двоє лосів на кілька годин потрапили у глиняну пастку

Тварин витягали екологи і селяни.

На Житомирщині двох лосів із глиняної пастки цілу годину витягали екологи разом із селянами. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Тварини вийшли із лісу і втрапили у глиняний ґрунт. Копита у ньому одразу загрузли і лосі опинились у пастці. Кілька годин змучені сохаті чекали на допомогу, коли їх побачили селяни, то одразу викликали екологів.

Операція з  порятунку тривала понад  годину, бо рятівники самі  провалювалися у глину. Врешті за допомогою мотузок тварин таки дістали. Перед тим, як відпустити в ліс, їм влаштували невеличкий душ.

Нагадаємо, у грудні 2017 року міністр екології України Остап Семерак підписав наказ про внесення лося до Червоної книги України. Мисливці не мають права вбивати цих тварин попри затверджені раніше ліміти. 

ВідеоНа Житомирщині екологи та селяни врятували з глиняної пастки двох лосів

Тварини вийшли із лісу і втрапили у глиняний ґрунт. Копита у ньому одразу загрузли, і лосі опинились у пастці. Кілька годин змучені сохаті чекали на допомогу, коли їх побачили селяни, одразу викликали екологів. Операція з порятунку тривала понад годину. Перед тим, як відпустити в ліс, їм влаштували невеличкий душ.

На Житомирщині екологи та селяни врятували з глиняної пастки двох лосів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції