На Житомирщині обдурюють пенсіонерів "новорічними акціями"

На Житомирщині діють "новорічні шахраї", які видурюють у пенсіонерів гроші, прикидаючись соціальними працівниками.

На Житомирщині перед святами активузівались шахраї. Махінатори беруть у роботу переважно пенсіонерів. Схеми обману вишукані, але всі стоять на довірливості стареньких.

"Новорічна акція – легковик за три тисячі гривень. Шалені знижки діють лише для пенсіонерів", - таку радісну новину 80-річній пенсіонерці повідомила приємної зовнішності жінка, яка представилася працівником соціальної служби.

Після традиційного запитання "як здоров'ячко" соцпрацівниця запропонувала бабусі придбати авто за три тисячі гривень. Запевнила, акція короткострокова, діє тільки до Нового року.

Бабуся роздумувала не довго. Каже, про авто для сина мріяла давно. У схованці була лише тисяча гривень. Соцпрацівниця погодилась і на таку суму – бабусі видала квитанцію, що перший внесок сплачено.

До іншої пенсіонерки навідалися двоє псевдосоцпрацівників, і теж із гарною новиною – бабусі належить доплата до пенсії.

Поки писали заяву на доплату - соцпрацівники розповіли бабусі про фальшиві гроші. Ніби пенсіонерам підсовують фальшивки, замість справжніх грошей, коли видають пенсію. Запропонували перевірити купюри, які та зберігає.

Усі заощадження пенсіонерки зникли разом із псевдопрацівниками соціальної служби.

У міліції кажуть, на слід шахраїв уже натрапили. Це гастролери із сусідньої області. Вирахували по номерах автомобіля, який запам'ятали свідки.

Правоохоронці кажуть, шахраї особливо активні якраз напередодні свят. Тож людям радять не втрачати пильності: запитайте через двері, подивіться у вікно, розпитайте, з якого приводу вони до вас прийшли і чого від вас хочуть.

Читайте також:

Шахраї на дорогах заробляють мільйони: влаштовують ДТП та стрибають під колеса

"Чорні рієлтери" відбирають в українців квартири за пляшку пива

SMS та віруси: найпоширеніші способи мобільного шахрайства

ВідеоНа новорічний стіл заробляє хто як вміє

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: