Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Старші діти самі попросили доправити їх до лікарні.

На Житомирщині в одному з сіл Овруцького району матір кинулася з ножем на поліцейського, коли соцпрацівники вилучали її трьох дітей з сім'ї.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

46-річна жінка має трьох неповнолітніх дітей – 13-річну доньку та двох синів 11 та 7 років. На обліку соцслужб сім’я перебуває від 2012 року. Як зазначається, мати раніше уже неодноразово притягувалась до адмінвідповідальності за різні правопорушення, зокрема – невиконання батьківських обов’язків з виховання дітей.

Під час профілактичного рейду соцпрацівники застали у помешканні жінки повний безлад, холодних і голодних дітей і їхню нетверезу матір. Як зазначається, старші діти самі попросили забрати їх до лікарні, де вони змогли б відігрітись і поїсти.

Мати стала перешкоджати соцпрацівникам та прибулим медикам, тому довелося викликати поліцію.

Після того, як під наглядом правоохоронців дітей забрали, поліцейські провели з жінкою профілактичну бесіду й теж залишали її помешкання. Однак жінка раптом схопилась за ножа і кинулась з ним навздогін інспектору, викрикуючи погрози. Правоохоронець помітив це і встиг вибити з рук жінки ніж.

Наразі слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) ККУ. Жінці загрожують виправні роботи, піврічний арешт або обмеження чи позбавлення волі строком до 3 років. Розслідування ще триває.

Троє неповнолітніх дітей, вилучених із родини, нині перебувають у медичному закладі, де їхнім станом опікуються медики. Вирішується питання про місце їхнього подальшого перебування.

Нагадаємо, на Вінниччині самотній чоловік виховує чотирьох маленьких дітей, матір яких через пиятику суд позбавив батьківських прав. Найменшій Іванці лише 3 роки, старшому Георгію 5, а сам Костянтин Сорока, який узяв на себе обов’язки з догляду за дітьми, має 56-річний вік.

ВідеоТСН з'ясувала, чому соцслужби не завжди можуть зарадити насильству в сім'ї

За даними соціологів, 27% українських дітей - а це майже третина - зазнавали насильства в родині. А 2% живуть у постійних тортурах з боку батька чи матері. Куди дивляться соціальні працівники і чи можна запобігти лихові у кризових родинах – в сюжеті.

ТСН з'ясувала, чому соцслужби не завжди можуть зарадити насильству в сім'ї

Залиште свій коментар

Вибір редакції