Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщині школяр врятував з охопленої вогнем хати 88-річну жінку

Без школяра погорільця навряд чи врятувалась би.

На Житомирщині школяр  вивів  з  охопленого полум'ям  будинку  88-річну жінку. Немічна бабуся живе сама і ледве ходить. А в ядучому диму геть розгубилася і не розуміла, що відбувається, йдеться у ТСН.19:30.

13-річний  Віктор саме  їхав на велосипеді  в магазин, і помітив на подвір’ї баби Марії  багато  диму.

Хлопець  вирішив перевірити, чи все гаразд. Адже знав -   бабці 88 років і мешкає вона сама. Прочинив двері, а  в кімнаті вже стояла суцільна димова завіса. Бабцю Марію, каже, ледь розгледів. Вона стояла біля столу і не  розуміла, що відбувається. 

Бабуся зізнається, вийти з хати не  подужала б, бо й так  ледь пересувається, а від  стресу їй ще й відібрало ноги. Підліток вивів  бабусю  на вулицю, покликав сусідів.

Поки їхали рятувальники, яких викликали сусіди, будинок уже повністю  охопив вогонь. Можливо, з печі випала палаюча тріска, або ж зайнялося від сірника - причини загорання ще з’ясовуватимуть. Хата вигоріла дощенту. Відновити її  вже не вдасться. Бабусю  тимчасово  прихистили родичі.   

Відео Відважний порятунок: на Житомирщині школяр вивів з охопленого димом будинку 88-річну жінку

Немічна бабуся живе сама і ледве ходить. А в ядучому диму геть розгубилася і не розуміла що відбувається. Хлопець нагодився вчасно, бо вже за кілька хвилин уся хата горіла.  

Відважний порятунок: на Житомирщині школяр вивів з охопленого димом будинку 88-річну жінку

Усе її майно знищене, але найбільше бентежить стареньку, що доживатиме віку не у своїй хаті. Погорілиці  обіцяє   допомогти сільрада.  А школяра надзвичайники нагородили грамотою  і називають одним із претендентів на звання "Герой-рятівник  року".

Нагадаємо, у Сквирі Київської області чоловік став свідком пожежі в житловому будинку і прийшов на порятунок його мешканцям. Він врятував цілу родину.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції