Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщині школярці загрожує п’ять років за викопані в садку квіти

Школярки навідалась до садка вчительки, де росли, за словами дітей, чи не найкращі квіти у селі. Учителька, помітивши крадіжку, злякалася, що злодії на квітах не зупиняться, і заявила у міліцію.

Від трьох до п'яти років позбавлення волі загрожує школярці з Житомирщини за те, що вона разом із подругами викопала в садку  вчительки крокуси та лілії.

Як повідомляється, дівчина на ім’я Сніжана разом з подругами навідалась до садка вчительки, де росли, за словами дітей, чи не найкращі квіти у селі. Дівчата не втримались і накопали  крокусів і лілій, щоб пересадити вдома на клумбу.

Учителька, помітивши крадіжку, злякалася, що злодії на квітах не зупиняться, і заявила у міліцію. Жінка не знала, що квіти викопали діти, проте невдовзі вони самі зізнались їй та попросили вибачення.

Жінка відкликала заяву з міліції, але попри це кримінальну справу не закрили. Слідчі дії  тривають майже три місяці.

"Закон не дозволяє закрити (справу – ред.),  є певні обставини,  і на даний час рішення про закриття кримінальної справи всі приймаються судом", - повідомив старший слідчий Володимир Петров.

За його словами, крадіжка квітів - умисний злочин. 46 цибулин крокусів і 35 кущів лілій  оцінили у дві із половиною тисячі гривень. Таким чином, найстаршій зі школярок, якій виповнилося 14 років, тепер загрожує від 3-х до 5 років позбавлення волі.

Слід зазначити, що мешканці навколишніх селищ, які дізналися про справу, дивуються, чому досі нерозкритими залишаються серйозні  злочини.

У свою чергу правозахисник Сергій Горбаченко впевнений, що справу про дитячу крадіжку довели до абсурду. Потерпіла не має до школярок претензій, а вартість викраденого, за його словами, явно перебільшена.

"Це праця на статистику, якщо працівники міліції  заробляють  показник собі  на неповнолітніх і на дітях, це абсурд, а дійсно ті, хто скоює злочин, уходять від відповідальності", - наголосив Горбаченко.

Як повідомляється, рідні школярок уже готують  скаргу у Генеральну прокуратуру та Міністерство внутрішніх  справ.

Читайте також:

Міліція помістила українця до психлікарні, вимагаючи від його батьків хабар

Правозахисники: побиття у відділках міліції перетворили на бізнес

Могильов похвалився, що в тиждень ловить 150 хабарників

ВідеоЗа крокуси та лілії у в’язницю на 3 роки

Залиште свій коментар

Вибір редакції