На Житомирщині у відділку міліції помер підозрюваний

За інформацією медпрацівників, підозрюваний мав хронічну форму алкоголізму II ступеня, що і могло стати причиною смерті.

У четвер, 17 лютого, в приміщенні одного з міськвідділів Житомирської області помер 52-річний підозрюваний.

Як повідомили правоохоронці, чоловік неодноразово викликався у справі в міськвідділ для проведення слідчих дій, проте кожного разу до слідчого не потрапляв без поважних причин.

17 лютого правоохоронці доставили підозрюваного до міськвідділу. У коридорі адмінбудинку в присутності інших відвідувачів стан здоров'я чоловіка різко погіршився. Негайно була викликана швидка допомога.

Медики змушені були констатувати смерть чоловіка. Тепер за цим фактом проводиться службове розслідування та перевірка всіх обставин події.

За інформацією медпрацівників, чоловік мав хронічну форму алкоголізму II ступеня, загострення якої, за попередніми даними, і стало причиною смерті. Остаточний висновок зробить судово-медична експертиза.

Як зазначається, загиблий перебував під слідством у кримінальній справі, порушеній за ч. 2 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК.

Нагадаємо, 10 лютого в Києві, у Святошинському відділенні міліції під час допиту в кабінеті слідчого помер затриманий.

Читайте також:

На допиті в київській міліції у підозрюваного зупинилося серце

У Макіївці в ізоляторі затриманий помер від епілепсії

На Харківщині помер затриманий, який випав з вікна відділку міліції

Залиште свій коментар