Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщині загорілася цистерна з отрутохімікатами: небезпечні речовини потрапили у повітря і ґрунт

Місцева влада оголосила про надзвичайну ситуацію.

На Житомирщині спалахнула цистерна з отрутохімікатами. Місцева влада оголосила про надзвичайну ситуацію, йдеться у ТСН.19:30.

Інцидент стався неподалік міста Олевськ за півкілометра до школи. Учні та мешканці сусідніх будинків раптово відчули їдкий хімічний запах і побачили, як на території колишнього сільгосппідприємства щось горить.

ВідеоНадзвичайна ситуація на Житомирщині: загорілася цистерна з отруйними речовинами

Сталось це неподалік міста Олевська. Мешканці сусідніх будинків раптово відчули їдкий хімічний запах і побачили, як на території колишнього сільгосппідприємства щось горить. На місце викликали рятувальників. Ті з'ясували: у цистерні, що стоїть тут ще з радянських часів, зберігається близько 5 тонн отрутохімікатів, і під час пожежі вони потрапили у повітря та ґрунт.    

Надзвичайна ситуація на Житомирщині: загорілася цистерна з отруйними речовинами

На місце викликали рятувальників. Ті з'ясували:, що у цистерні, що стоїть тут іще з радянських часів, зберігається близько п'яти тонн отрутохімікатів. Під час пожежі вони потрапили у повітря та ґрунт.

Нині на місці працює спеціальна комісія, експерти постійно проводять заміри повітря на вміст хімії і кажуть, що наразі перевищення припустимих норм шкідливих речовин немає. Поліція з'ясовує причини пожежі. У районній адміністрації пообіцяли залишки отрутохімікатів вивезти і безпечно знищити.

"Там були хімікати з хлором, а також дуст. Ми оголосили надзвичайну ситуацію об'єктового типу. Будуть досліджувати ґрунт, воду і повітря. Наразі і є лише перевищення в ґрунті біля цієї цистерни", - каже Голова Олевської РДА Дмитро Лазаренко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції