На Житомирщині жінці суд повернув 4-річну онуку, яку забрали соцслужби через хворого сина

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Житомирщині жінці суд повернув 4-річну онуку, яку забрали соцслужби через хворого сина

Маленька дитина повернулася додому

Об'єднаня родини відбулося на Житомирщині.

47-річній Галині Лук'янчук повернули її чотирирічну онуку Лізу, за опікунство якої жінка боролася чотири місяці. Дитину відібрала соціальна служба, через те, що вони мешкали разом із сином жінки хворим на синдром Дауна. Судді вирішили онуку бабусі повернути, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз маленька Ліза не відходить од бабусі ні на мить. За останні чотири місяці вони бачилися не більше двох разів на тиждень. Поки дитина була в притулку, Галина Павлівна відстоювала право опіки над онукою в судах.

Лізу від жінки забрали працівники соціальної служби. Головна причина – це те, що дівчинка жила під одним дахом із хворим на синдром Дауна дядьком, який є сином бабусі. Попри численні висновки лікарів, чиновники вирішили, що 27-річний хлопець може завдати шкоди дівчинці. Лише районний та апеляційний судИ поставили крапку в цій історії і Лізу залишили під опікою бабусі.

47-річній Галині Лук’янчук повернули її 4-річну онуку Лізу

47-річній Галині Лук’янчук  повернули її 4-річну онуку Лізу

Повернення Лізи до бабусі обернеться неприємностями для керівників соціальної служби. Голова райадміністрації запевняє, що за такий експеримент над дитиною, чиновникам загрожують і догани, і звільнення.

Поки Ліза вчить букви, Галина Павлівна думає, як узяти ще одну підопічну. Її неблагонадійну доньку знову позбавили батьківських прав. Тепер - на півторарічну Ангеліну, зараз дитина знаходиться у притулку.

Тим часом, Ліза ще не оговталася від останніх подій. Непосидюча й говірка дитина, тепер дуже боїться залишатися наодинці і з недовірою ставиться до незнайомців.

Нагадаємо, що в Україні через батьківське недбальство та байдужість соцпрацівників калічаться дитячі долі

Кореспонденти ТСН Олена Кузнєцова, Валентин Кузнєцов.

Наступна публікація