Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщину повернулися бійці, які пробули чотири місяці на кордоні із Росією під обстрілами

Солдати мають для відпочинку 10 днів.

Шістдесят бійців 30 окремої механізованої бригади із зони бойових дій повернулися додому. Доля цих солдатів непроста: у боях вони зазнали великих утрат через постійні обстріли з російських "Градів" і "Смерчів". Щоб уберегти особовий склад, довелося відступати, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Біля військової  частини зібралися сотні мешканців міста Новоград-Волинського. Саме тут дислокується 30 механізована бригада. Попри пізню пору люди чекали на повернення бійців,  які пробули на Сході 4 місяці на кордоні з Росією під постійними обстрілами. Майже опівночі, після трьох годин очікування, поблизу частини зʼявилися автобуси з їхніми рідними. Чоловіки стомлені, виснажені фізично, але не морально. Військові готові повернутися на Схід.

У тридцятої бригади на фронті - великі втрати. Загинули понад сорок бійців, тридцятеро вважаються зниклими безвісти, ще сорок – у полоні. Понад двісті військових - поранені. 

На відпочинок у родинному колі солдати мають лише десять днів, але це десять найщасливіших днів у їхньому житті, кажуть солдати.

Нагадаємо, що раніше на Житомирщину повернулися бійці, котрі вижили після обстрілів "Градами" та "Смерчами"

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова.

Відео Шістдесят бійців 30-ї окремої механізованої бригади із зони бойових дій повернулися додому

Залиште свій коментар

Вибір редакції