На Житомирщині батько скривдженої дівчини вчинив самосуд над школяркою

Чоловік просто на уроці фізкультури намагався душити кривдницю своєї доньки.

Проти батька третьокласниці порушили кримінальну справу. Чоловік просто на уроці фізкультури намагався душити кривдницю своєї доньки, так, що семикласниця потрапила в лікарню зі струсом мозку і переломом під’язикової кістки. Та цим інцидент не вичерпався, шкільний скандал у Малині Житомирської області обростає новими фактами.

Перед уроком фізкультури семикласники шикувалися на спортивному майданчику. Сюди й прийшов батько з донькою, яку начебто скривдила старша школярка.

Батька зупинили вчителі і викликали швидку. Лікарі діагностували у дівчинки струс мозку і перелом під’язикової кістки. У школі розповідають - конфлікт виник через образу. Старша учениця назвала молодшу "булочкою з маслом". Батько, замість поскаржитися вчителям, вчинив самосуд.

Олександр, батько ображеної дівчинки, стверджує, що не бив дівчинку, а тільки держав за куртку, щоб не утікла.

Його донька боялася ходити до школи. Довго мовчала і врешті зізналася - старшокласниці її роздягали і знімали на мобільник.

І педагоги, і мама побитої семикласниці стверджують - історія з роздяганням - батькова вигадка і спроба уникнути відповідальності за рукоприкладство.

Мати постраждалої дівчинки запевняє, що її донька не знає тієї школярки.

Для міліції версія про ймовірну жахливу фотосесію - теж нова. Її обіцяють неодмінно перевірити. А поки що слідство не знайшло підтвердження навіть словесних образ з боку побитої семикласниці. Тому проти батька порушили кримінальну справу.

Матеріалами перевірки встановлено, що взагалі вона до цього ніякого відношення не має. Відповідно дочка батька неправильно вказала не на ту дівчину. Усі крапки над і у цій заплутаній історії поставить суд.

Читайте також:

У харківській гімназії хвора на туберкульоз вчителька вела уроки з "липовою" довідкою

Французький школяр спланував розстріл своїх вчителів

Школярів відсторонили від занять за обговорення директора на Facebook

 

ВідеоПроти батька третьокласниці порушили кримінальну справу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: