На Житомирщині горить тисяча гектарів лісу

У гасінні пожежі беруть участь рятувальники, гелікоптер, місцеве населення, але вони досі не змогли локалізувати пожежу.

В Олевському районі Житомирської області лісовими пожежами охоплено близько 1 тисячі гектарів.

Про це 30 квітня на колегії Житомирської облдержадміністрації повідомив губернатор Житомирщини Юрій Забела.

За його словами, лісову пожежу в Олевському районі ще не локалізовано, там працюють рятувальники, гелікоптер, місцеве населення.

При цьому Забела звернувся з дорученням до учасників засідання з огляду на наближення першотравневих свят та маївок посилити контроль за недопущенням виникнення пожеж.

"У нас є дані про те, що в області мають місце численні підпали", - підкреслив житомирський губернатор.

За даними МНС опівдні 29 квітня поблизу села Копище Олевського району Житомирщини, на території Поліського природного заповідника, окремими осередками виникла пожежа хвойного лісу.

Через суху погоду та поривчатий вітер пожежа швидко розповсюдилася на площі близько 550 гектарів низового та верхового лісу.

Як стверджували в міністерстві, о 23.00 підрозділами Державної пожежної охорони МНС, працівниками і технікою лісництва пожежу локалізували.

Нагадаємо, 28 квітня у Броварському лісництві, у безпосередній близькості від Києва, виникла лісова пожежа, яку, за словами місцевих мешканців, не гасили протягом двох днів.

Читайте також:

Лісові пожежі підбираються до Києва

На Харківщині пожежа охопила 30 гектарів лісу

Від пожеж в Австралії загинули 200 людей

Оклахома і Техас охоплені вогнем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: