На Житомирщині засудили до 11 років громадянина Швейцарії за педофілію

Іноземець впродовж кількох років приїздив до України і змушував дітей 11-ти і 13-ти років вступати з ним в інтимні стосунки.

На Житомирщині суд позбавив волі на 11 з половиною років 58-річного громадянина Швейцарії педофіла-іноземця. Він упродовж кількох років приїздив до України і змушував дітей 11-ти і 13-ти років вступати з ним в інтимні стосунки.

Турист зі Швейцарії приїздив в Україну з 2004-го року. Бував у Вінниці, Києві й Рівному. Та для секс-турів обрав Житомир.
Іноземець представлявся дітям Гансом. У його тенета потрапляли хлопчики з неблагонадійних та малозабезпечених сімей. Прихильність хлопців чоловік здобував швидко.

Інтернет-клуби, кафе та спорт-бари – там вони разом проводили багато часу, а ще - подарунки та гроші.

Михайло Шилкін брав участь у розслідуванні цієї справи. Каже, іноземця-збоченця заскочили на гарячому. Кілька годин просиділи в засідці, спостерігаючи за тим, що відбувається в салоні авто.

Коли міліція окружила автомобіль, то побачила чоловіка голим, а поряд з ним двох хлопчиків також без одягу.

За інтимні послуги іноземець платив дітям від 20-ти до 100 гривень. Перевагу віддавав хлопчикам 11-13-ти років. Скільки дітей постраждало від збоченця - достеменно не встановлено. На допитах іноземець запевняв, що годував хлопчиків, гроші давав від щирого серця, а в інтимні стосунки з дітьми не вступав, бо жімпотент.

Йому інкримінувалося розбещення неповнолітніх у тому числі вчинення сексуальних актів неприроднім способом.

Суд оголосив вирок іноземцю-педофілу - 11-ть років і 6 місяців позбавлення волі. Покарання чоловік відбуватиме в українській тюрмі.

Читайте також:

У Миргороді затримали серійного ґвалтівника-педофіла

"Чернігівський маніяк" почав вбивати людей після зґвалтування

Підліток ґвалтував 8-річного хлопчика, а його друзі знімали все на камеру

На Київщині опікун з діагнозом "легка розумова відсталість" зґвалтував пасербицю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: