Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На змаганнях у Запоріжжі представили український вертоліт для пошукових, рятувальних і військових місій

Дев'ять кращих екіпажів демонстрували, на що здатні вони та їхні машини.

Шалені піруети, польоти на наднизьких висотах та майстерність, яка з часом тільки вдосконалюється, – найкращі пілоти України зібралися у Запоріжжі, аби позмагатися у мистецтві віражів. Справжні дива – на звичайних старих машинах. До нових тут лише звикають, але вони вже є – свої, українські. Поки – лише на стадії випробувань. Утім пілоти запевняють: якщо така техніка з'явиться у нашому повітрі, це стане справжнім переворотом в українській авіації.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Коса петля, воронки на хвості, на носу, бойові розвороти та безліч практично каскадерських трюків – і усе це на очах тисяч глядачів. У Запоріжжі влаштували справжнє шоу гелікоптерів.

Дев'ять кращих екіпажів демонструють, на що здатні вони та їхні машини. Ось тут пілоти мають набрати воду та пролетіти всі контрольні перешкоди з найменшими втратами. Та ще й – на швидкість. Це – шалений ризик, але азарт буквально зашкалює.

ВідеоНайкращі пілоти України зібрались у Запоріжжі позмагатись у мистецтві віражів

Шалені піруети, польоти на наднизьких висотах та майстерність, яка з часом тільки вдосконалюється. Справжні дива - на звичайних старих машинах. До нових тут лише звикають, але вони вже є – свої, українські. Поки що на стадії випробувань, утім пілоти запевняють: якщо така техніка з'явиться в нашому повітрі, це стане справжнім переворотом в українській авіації.

Найкращі пілоти України зібрались у Запоріжжі позмагатись у мистецтві віражів

69-річна Любов Приходько у небі вже півстоліття, налітала 7 тисяч годин. Але випускати штурвал з рук не збирається. Сьогодні тестувала експериментальний гелікоптер з новими двигунами. Каже, буде звикати до нової техніки.

Нові українські двигуни оцінили й білоруси. Зізнаються, заздрять. Вдома таких немає.

"Ми політали, сподобалось. Гарна машина, потужна, стійка. За технікою пілотування деяка різниця є, але пілоти впоруються", - зазначив представник збірної Білорусі Олександр Грищенко.

На думку льотчиків, уже найближчим часом цей вертоліт може дати фору будь-яким закордонним аналогам. Для участі у пошукових, рятувальних чи військових місіях. Найближчим часом цю модель мають запустити у серійне виробництво.

Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції