Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На заміну заметілям на Південь України прийшла ожеледь

Рятувальникам довелося перекрити траси

Дороги на Півдні України повністю покрились кригою, йдеться в ТСН.12.00.

На Миколаївщині траси перетворилися на ковзанку. Багатьма шляхами їхати вкрай небезпечно, попереджають рятувальники. Зранку на слизькій дорозі перекинулась маршрутка, що прямувала з Херсона до Одеси. У цей час в салоні було повно пасажирів, на щастя, вони відбулися легкими травмами.

На Одещині через різкі перепади температур на дорогах теж утворилася крига. Через ожеледь навіть довелося закрити трасу в бік Миколаєва, адже транспорт просто не може рухатися збледенілою дорогою. Фури зупинилися на узбіччі, утворивши багатокілометровий затор.

У кількох районах на маршрути не вийшов громадський транспорт. Комунальники навіть радять людям без потреби взагалі не виходити на вулицю. Про те, щоб сідати за кермо, й мови немає.

ВідеоНа зміну заметілям на Південь України прийшла ожеледь

На Миколаївщині траси перетворилися на справжній каток. Багатьма шляхами їхати вкрай небезпечно, попереджають рятувальники. На Одещині через різкі перепади температур на дорогах утворилася крига. Через ожеледь навіть довелося закрити трасу в бік Миколаєва, адже транспорт просто не може рухатися обледенілою дорогою. 

На зміну заметілям на Південь України прийшла ожеледь

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції