На знімальну групу напала співробітниця київського річкового порту

Представниця річкового центру вирвала з камери знімальної групи мікрофон, а міліція не побачила у цьому складу злочину.

На журналістів програми "Вікна-новини" під час зйомок напала представниця Пасажирської річкової агенції. Вона вирвала з камери мікрофон, залишили відбитки на об’єктиві і втекла до будівлі вокзалу. Міліція складу злочину у діях нападниці не побачила.

Журналістка та оператор знімали корабель "Ай-Петрі" з берега Дніпра, з палуби якого 10 днів тому випав та потонув юнак.

До знімальної групи підійшла невідома, ймовірно працівниця Пасажирської річної агенції, яка, не представившись, почала вимагати в оператора, аби він вимкнув камеру.

За кілька секунд жінка накинулась на камеру, вирвала мікрофон і пішла з ним у будівлю річкового порту. Всередину будівлі журналістів не пустили.

Знімальна група, простоявши під дверима15 хвилин, викликала міліцію. За кілька хвилин із будівлі річкового порту вийшов чоловік, який повернув журналістам частину камери.
Журналістка й оператор вирішили дочекатись міліцію, оскільки згідно з законом України, перешкоджання професійній діяльності журналіста передбачає кримінальну відповідальність.

Міліція у складі чотирьох чоловіків приїхала через годину. Правоохоронці записали свідчення знімальної групи, поговорили з представниками річкової агенції і дійшли висновку, що злочину у тому, що сталося – не бачать.

Керівник Центру громадських зв’язків Головного управління МВС в місті Києві Володимир Поліщук заявив, що лише прокуратура може розсудити, чи мало тут місце перешкоджання професійній діяльності журналістів.

А щодо міліції, то він наголосив, що ті, хто забирають в громадян України майно на суму 907 гривень 50 копійок – не несуть за це відповідальності.

Водночас голова Комітету Київської незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов. Вважає, що причиною таких дій нападників є "неналежна реакція влади на факти перешкоджання роботи журналістів".

На його думку, журналісти повинні виступити із відкритим протестом проти бездіяльності правоохоронців у випадках нападів на журналістів та порушення їхніх прав.

Нагадаємо, сьогодні охорона адмінбудівлі КП "Київська фармація" застосувала сльозогінний газ проти іншої знімальної групи програми розслідувань, що виходить на першому телеканалі.

Читайте також:

Проти київських журналістів застосували сльозогінний газ

Харківський фотограф помер, знімаючи Януковича

РНБО порадила українським ЗМІ не транслювати "іноземну брехню"

Депутати полегшили життя ЗМІ на період виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: