Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На ЗНО зареєструвалися 355 тисяч абітурієнтів

Тестування триватиме від 25 травня до 13 червня.

У нинішньому році зовнішнє незалежне оцінювання складатимуть 355 тисяч осіб. Про це повідомили на нараді щодо підготовки до ЗНО, яку провів віце прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко.

ЗНО складатимуть з 11 предметів. Обов'язкове тестування з української мови і літератури. Другий обов'язковий предмет на вибір - історія України або математика. Абітурієнти також можу складати іспит з іноземних мов (англійська, німецька, іспанська і французька), хімії, фізики, біології і географії.

Основна сесія розпочнеться 21 травня тестом з математики, а закінчиться ЗНО з хімії – 13 червня. Результати тестування оголосять до 25 червня. Додаткову сесію зовнішнього оцінювання проводитимуть від 26 червня до 12 липня.

Нагадаємо, реєстрація на основну сесію ЗНО-2019 стартувала 5 лютого. Тривала до 25 березня. Загалом на ЗНО зареєструвалися понад 186 тисяч випускників шкіл цього року, 48 тисяч випускників училищ,  83,8 тисяч студентів і близько 25,5 тисяч випускників попередніх років.

ВідеоЯк швидко підготуватися до ЗНО – поради мовного експерта Олександра Авраменка

  Уже за місяць більше 300 тисяч учнів стануть випускниками і складатимуть ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання). Обов’язковим для всіх абітурієнтів залишається тестування з української мови та літератури. І не секрет, що гуру для школярів залишається наш мовний експерт Олександр Авраменко. Сніданок поїхав у гості до пана Олександра і попросив дати останні дієві поради для учнів, як підготуватися до найважливішого тесту.

Як швидко підготуватися до ЗНО – поради мовного експерта Олександра Авраменка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції