Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На зустріч з президентом мешканців Волині масово звозили автобусами - мережа ОПОРА

Представники громадської мережі виявили ознаки централізованого підвезення сотень волинян до околиць міста.

На зустріч з президентом України Петром Порошенком на Волині людей привозили автобусами. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували у Луцьку та Ківерцях, як десятки людей після візиту гаранта збиралися у групи та поверталися до автобусів, припаркованих на кількох вулицях.

Про це йдеться на сайті організації.

У Луцьку під час візиту президента спостерігачі ОПОРИ виявили ознаки централізованого підвезення сотень волинян до околиць міста, звідки вони невеликими групами прибували на Театральний майдан до Свято-Троїцького собору. Разом з тим,  зафіксували щонайменше дев’ять автобусів, які відвозили людей до районних центрів після того, як у місті завершилися заходи. Зокрема, люди збиралися у групи по 5-10 осіб та вирушали із центру міста до автобусів.

Спостерігачі виявили шість автобусів із табличками "Нерегулярні перевезення" у двох різних місцях на вулиці Набережній та три автобуси на вулиці Парковій. На питання, куди автобуси везуть людей, самі пасажири та водії відповіли, що до міст Нововолинськ, Ковель та Горохів.

Також спостерігач зафіксував автобуси у місті Ківерці – вони спершу привезли людей до міста з інших районів та ближніх сіл, а після завершення зустрічі у місцевому будинку культури розвозили людей.

Присутні розповідали, що є автобуси із сіл Дерно, Журавичі, селища Цумань, смт Маневичі та міста Луцьк.

"На деяких автобусах навіть стояли відповідні таблички – зокрема, був автобус із табличкою "Луцьк" та "Відділ культури Маневицької РДА"", - повідомляє ОПОРА.

Всередину будинку культури людей пускали за списками. Люди, яких не було в списку, почали обурюватися. Зокрема, звучало, що за ними «прислали» автобуси і привезли за 30 кілометрів від села. Окремі жінки просили дописати їх у список, адже у них були з собою документи.

Зазначимо, що раніше Петро Порошенко зі схожими візитами відвідав й інші регіони України. Зокрема президент вже возив Томос на Вінниччину, Рівненщину, а тепер і на Волинь

ВідеоОстаточно оформлений: всі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію

Члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію Української церкви. ТСН має ексклюзивні фотографії з церемонії підписання. Відтепер документ остаточно оформлений. Упродовж кількох днів він повернеться до України.

Остаточно оформлений: всі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію

Залиште свій коментар

Вибір редакції