На звинувачення Мєдвєдєва відповість секретарка Ющенка

Заяву президента РФ про антиукраїнську політику Ющенка поки буде коментувати не глава держави, а керівник його Секретаріату Віра Ульянченко.

У Секретаріаті президента України поки не готова відповідь на заяву президента РФ Дмитра Мєдвєдєва про антиросійську політику Віктора Ющенка.

Про це повідомила прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова. "Обов'язково буде реакція і від Секретаріату президента, і від МЗС", – в той же час наголосила вона.

"Така заява не залишиться без уваги", - підкреслила Ванникова.

Пізніше вона ж повідомила, що протягом найближчого часу, "буквально через півгодини з'явиться заява керівника партії (глави партії "Наша Україна", глави Секретаріату президента Віри Ульянченко)".

Нагадаємо, 11 серпня Дмитро Мєдвєдєв звинуватив українську владу у відході від принципів партнерства і дружби з Росією за роки президентства Віктора Ющенка. Зокрема, президент РФ згадав про позицію України щодо російсько-грузинської війни минулого року, поставки української зброї до Грузії, трактування історії всередині України, прагнення української влади інтегруватися до НАТО, мовні проблеми та "втручання" у церковні справи.

Через "антиросійський курс" Ющенка Мєдвєдєв також вирішив поки не відправляти до України нового посла РФ Михайла Зурабова.

Читайте також:

Мєдвєдєв пригадав Ющенку усі його антиросійські провокації

Росія обіцяє не розривати дипломатичні стосунки з Україною

Росії нагадали, що після відкликання посла зазвичай починається війна

Грузія: Мєдвєдєв залякує Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: