Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ домовляється про співпрацю з ФБР та фінансовою розвідкою США

Українська сторона вивчає меморандум про співпрацю.

Представники ФБР США передали Національного антикорупційного бюро України текст меморандуму про співпрацю. Українська сторона його вивчає.

Про це повідомив директор НАБУ  Артем Ситник в інтерв'ю тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

"Що стосується співпраці з США, ... ми спілкувалися з представниками ФБР, які передали нам текст меморандуму про співпрацю. Ми вивчаємо документ. У нас вже є їх представник, його робоче місце і необхідне обладнання для переведення кримінальних справ в електронну форму. Тобто домовленості , досягнуті в США, почали реалізовуватися ", - заявив Ситник.

Відповідаючи на запитання про те, чи передає фінансова розвідка США дані в НАБУ, він зауважив: "У будь-якому випадку ми говоримо про співпрацю з ФБР. Якщо ми їх про щось попросимо, то вони можуть підключити фінансову розвідку".

Нагадаємо, що Україна має домовленості із ФБР, які допоможуть заарештувати Фірташа. Якщо український олігарх Дмитро Фірташ повернеться в Україну, його зможуть затримати на 40 днів, хоч у країні і не передбачена екстрадиція до США, де відносно бізнесмена розслідується кримінальна справа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції