НАБУ не порушувало кримінальну справу щодо аудіозаписів "із кабінету Труби"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Орган не знайшов підстав для відкриття провадження.

Національне антикорупційне бюро не відкривало кримінальне провадження щодо аудіозаписів розмов людини із голосом, схожим на директора Державного бюро розслідувань Романа Труби, які оприлюднили у Telegram-каналі "Трубу прорвало".

Про це орган повідомив у відповіді на запит видання LIGA.net.

Орган перевірив аудіозаписи, але підстав для відкриття справи не знайшов.

"У відповідь на Ваш запит, про надання інформації щодо дослідження аудіозаписів, оприлюднених у телеграм-каналі, повідомляємо таке. За результатами дослідження вказаних у запиті аудіозаписів кримінальне провадження не було порушене", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 листопада в Telegram з’явився черговий канал про українську політику під назвою "Трубу прорвало". Протягом години там було оприлюднено майже 10 аудіозаписів розмов людини із голосом, схожим на директора Державного бюро розслідувань Романа Труби. Засновники Telegram-каналу стверджують, що отримали цілі години записів із кабінету очільника ДБР та публікують лише невелику частину цих розмов.

Друга порція розмов з’явився 3 грудня. Цього разу засновники каналу опублікували "записи з кабінету", де йдеться про справу стосовно "нафтових інтересів Коломойського", "американські вибори" та "справи Порошенка". 

Роман Труба заявив, що аудіозаписи, які з'явилися в Telegram-каналі, є фейками й, мовляв, коментувати фейки він не буде. Так він відповів на запитання, чи його голос є на цих записах. Генпрокурор Руслан Рябошапка каже, що варто зрозуміти, наскільки записи аутентичні. 

Відео "Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Створений лише учора Телеграм-канал виклав записи, в яких керівник ДБР рапортує перед головою Офісу президента Андрієм Богданом, обіцяє йому зробити пріоритетною справу Петра Порошенка. А також дає команду призупинити обшуки у Приватбанку та НБУ на час візиту місії МВФ. Ще в одному фрагменті Трубі радять не перейматись справами Майдану.  

"Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Залиште свій коментар

Вибір редакції