Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ оприлюднило матеріали розслідування щодо багатомільйонного розкрадання в "Держінвестпроекті"

З матеріалами ознайомляться підозрювані.

Національне антикорупційне бюро повідомило підозрюваним у розкраданні 259,2 млн грн, призначених на національні проекти, про завершення досудового розслідування і оприлюднило матеріали справи для ознайомлення.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ.

Розслідування ведеться щодо екс-заступника голови "Держінвестпроекту", який також обіймав посаду радника директора ДП "Державна інвестиційна компанія", колишнього працівника "Держінвестпроекту", колишнього директора ДП "Державна інвестиційна компанія", трьох директорів приватних підприємств із ознаками фіктивності, двоюрідного брата екс-голови "Держінвестпроекту", колишнього водія, помічника екс-голови "Держінвестпроекту".

Їхні дії кваліфіковано за ч.1 ст.255, ч.4 ст.28, ч.5 ст.191 КК України, тобто "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем".

Під час слідства встановлено, що 2012 року з державного бюджету України виділили понад 500 млн грн для реалізацію низки національних проектів. Зокрема, проектів "Якісна вода", що передбачав встановлення в найбільших містах України автоматів із розливу питної води, та "Олімпійська надія-2022", за яким мали бути зведені інфраструктурні об’єкти для проведення зимових олімпійських ігор в Україні. Кошти на проекти були розкрадені, а самі ініціативи не впровадили.

Раніше повідомлялося, що САП завершила досудове розслідування щодо розкрадання у "Держінвестпроекті". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції