НАБУ оприлюднило повну версію фільму про схему Розенблата та Полякова з видобутку бурштину

Відео з'явилося на офіційному каналі Бюро на YouTube.

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура оприлюднили відеоматеріали, які нібито свідчать про причетність нардепа Борислава Розенблата до корупційної схеми з організації незаконного видобутку та продажу бурштину.

Відповідний запис був продемонстрований під час засідання регламентного комітету Верховної Ради, на якому вирішували питання зняття з Розенблата депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності.

"Відеоматеріали отримані під час здійснення детективами НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП негласних слідчих дій, які проводились із дотриманням вимог чинного законодавства, в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.240, ч.4 ст.368, ч.2 ст.369-2, ч.3 ст.28, ч.3 ст.369-2 Кримінального кодексу України", - заявили у прес-службі НАБУ.

За даними НАБУ, на відео зафіксовані зустрічі та переговори агента Катерини з Максимом Поляковим, його помічницею Тетяною Любонько та нардепом від БПП Бориславом Розенблатом, які домовляються про незаконний видобуток бурштину.

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник 20 червня під час брифінгу розкрив схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардеп від БПП Борислав Розенблат і парламентар від "Народного фронту" Максим Поляков.  За словами очільника Бюро, за вказаною  схемою під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 

19 червня детективи НАБУ затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. Нардеп Сергій Лещенко стверджував, що поплічник Розенблата отримав гроші за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину. 

Сам політик назвав звинувачення на адресу його охоронця провокацією.

6 липня нардепи вирішили, що наданої ГПУ та САП аргументації недостатньо для зняття недоторканності з колеги Розенблата - Максима Полякова.

Залиште свій коментар