Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ опублікувало відео затримання екс-керівника Адміністрації морських портів

На відео показано інтер'єр, цінні речі помешкання екс-керівника, а також перебіг слідчих дій.

Національне антикорупційне бюро України поширило відеозапис, на якому видно, як правоохоронці проводять слідчі дії у помешканні екс-керівника Адміністрації морських портів України.

Відео опубліковане на каналі у YouTube.

Зображено слідчі дії НАБУ та Спеціальної антикорупційної прокуратури в рамках кримінального провадження за фактом незаконного заволодіння колишнім головою "Адміністрації морських портів України" коштів у розмірі 247 мільйонів гривень. Під час слідчих дій підозрюваного затримали. 

На відео видно, як керівник другого підрозділу детективів НАБУ Олександр Керєєв разом із співробітниками НАБУ та у присутності понятих заходить до помешкання підозрюваного. Він показує екс-керівнику АМПУ дозволи на обшук і продовжує слідчі дії. Показано предмети інтер'єру у домівці підозрюваного, такі як сауна, простора кухня, люстра, вишукані сходинки на другий поверх тощо.

Нагадаємо, 29 січня в Одесі детективи Національного антикорупційного бюро затримали колишнього директора Адміністрації морських портів України Андрія Амеліна і його заступників.

Затримання відбулося у рамках слідчих дій, здійснюваних НАБУ під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на території Одеської, Миколаївської областей та міста Києва. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції