НАБУ порушило три кримінальні справи на омбудсмена Денісову – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всі вони об’єднані в одне провадження.

Національне антикорупційне бюро України порушило три кримінальні справи про можливе недостовірне декларування на омбудсмена Людмилу Денісову.

Про це розповіло джерело в правоохоронних органах агентству "Українські новини".

Зазначається, що НАБУ підозрює Денісову у можливому приховуванні частки в статутних капіталах компаній ТОВ "Асторія-Сіті", ТОВ "Триора", "Батіліман", ТОВ "Машинобудівний завод "Автоливмаш". Окрім цього, в Бюро вважають, що омбудсмен не відобразила доходи від ТОВ "Фінансова компанія "Центр факторингових послуг", міжнародної благодійної організації "Фонд східна Європа", а також від продажу автомобіля Audi 2003 року випуску.

Усі справи порушили 18 лютого за статтею 366-1 ККУ (декларування недостовірної інформації). Всі вони об’єднані в одне провадження.

Нагадаємо, у вересні 2018 року Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Національного антикорупційного бюро матеріали про виявлення ознак кримінальних правопорушень у трьох електронних деклараціях уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової.

ВідеоУкраїнська омбудсменка Людмила Денісова поставила ультиматум своїй російській колезі

Українська омбудсменка Людмила Денісова поставила ультиматум своїй російській колезі - зустріч із Сенцовим в обмін на відвідування Вишинського. Попри державні домовленості, українській стороні досі не вдається побачити наших політв’язнів у Росії. Сьогодні у Москві Денісова зустрінеться з російською омбудсменкою Тетяною Москальковою. Каже, наполягатиме на зустрічі із режисером Олегом Сенцовим, який голодує вже 36-й день. Москва час зустрічі затягує.

Українська омбудсменка Людмила Денісова  поставила ультиматум своїй російській колезі

Залиште свій коментар

Вибір редакції