Перейти до змісту
НАБУ розпочало розслідування проти компанії Зеленського "Кіноквартал"

Її підозрюють у порушенні умов державного фінансування.

Національне антикорупційне бюро України розпочало розслідування щодо пов'язаної із шоуменом Володимиром Зеленським компанії "Кіноквартал" за підозрою про порушення умов державного фінансування.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

За словами директора НАБУ Артема Ситника, до агентства надійшли заяви від близько десяти не пов'язаних між собою громадських організацій. Мовляв, компанія зняла фільм "Я, Ти, Він, Вона", зокрема, на кошти держави - російською мовою, а потім дублювала українською. Це суперечить угоді із Державним агентством України з питань кіно, яка виділяє гроші на підтримку українського кіно.

Керівник НАБУ повідомив що спершу детективи не знайшли факту злочину, однак розпочати слідство зобов'язав суд.

Фільм "Я, Ти, Він, Вона" став рекордсменом українського прокату. За перші три тижні переглядів кінострічка зібрала понад 60 мільйонів гривень.

Відео НАБУ розпочало розслідування щодо компанії Зеленського

Про це повідомив керівник бюро Артем Ситник. За його словами, до агентства надійшли заяви від близько десяти не пов'язаних між собою громадських організацій. Мовляв, компанія зняла фільм "Я, ти, він, вона", зокрема, на кошти держави - російською мовою, а потім дублювала українською. Це суперечить угоді із Державним агентством України з питань кіно, яка виділяє гроші на підтримку українського кіно.  

НАБУ розпочало розслідування щодо компанії Зеленського

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин