НАБУ розслідує незаконне збагачення Геращенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі проводиться досудове розслідування.

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження за фактом можливого незаконного збагачення проти народного депутата і радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка.

Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит Українських Новин.

Кримінальне провадження зареєстровано 6 вересня за частиною 34 статті 368-2 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу.

Справу відкрито згідно з рішенням суду, який зобов'язав НАБУ його зареєструвати. Наразі проводиться досудове розслідування. Про підозру поки не повідомлялося.

Справа НАБУ проти Геращенка
Українські новини

Раніше ЗМІ оприлюднили розслідування, згідно з яким Геращенко може бути причетний до незаконного збагачення. Зокрема, журналісти виявили у депутата елітну квартиру в Печерському районі Києва, в якій він проживає.

Нагадаємо, 13 вересня працівники Національного антикорупційного бюро України оголосили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Йому інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації.

ВідеоНАБУ оголосило підозру міністру інфраструктури Омеляну

Перший діючий міністр на гачку в Національного антикорупційного бюро. Сьогодні детективи зіпсували ранок міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Йому висунили підозру в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації. За підрахунками правоохоронців, доходи міністра за роки державної служби перевищили витрати щонайменше на мільйон гривень. 

НАБУ оголосило підозру міністру інфраструктури Омеляну

Залиште свій коментар

Вибір редакції