НАБУ вдруге оголосило в розшук скандального суддю Павла Вовка

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
НАБУ вдруге оголосило в розшук скандального суддю Павла Вовка

Павло Вовк/Facebook

У Нацбюро пояснили, що Вовк систематично ігнорує повістки і не приходить на допити.

Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка у межах кримінального провадження. Його підозрюють у створенні злочинної організації з метою захоплення державної влади.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ. 

Вовка оголосили в розшук у зв'язку з систематичним ігноруванням повісток від органу досудового розслідування і слідчого судді, а також неявкою для участі у допиті та інших процесуальних дій.

"Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваного у кримінальному провадженні за фактом створення головою Окружного адміністративного суду м. Києва злочинної організації з метою захоплення державної влади, перешкоджання діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, втручання у діяльність державних діячів – членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, участі у цій злочинній організації суддів Окружного адміністративного суду м. Києва та інших осіб, прийняття пропозиції та одержання неправомірної вигоди Головою Державної судової адміністрації України", - йдеться в повідомленні. 

Павло Вовк підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 369−2, ч. 2 ст. 344 Кримінального кодексу України.

НАБУ

Нагадаємо:

  • 17 липня НАБУ вручило підозри Павлу Вовку, його заступнику та ще п'ятьом суддям і голові Державної судової адміністрації України. Слідство вважає, що судді ухвалювали замовні рішення у власних інтересах, а також в інтересах політичних та бізнес кіл. Зокрема, для цього голова ОАСК використовував схему з подання штучних адміністративних позовів від підставних громадських організацій чи осіб до свого ж суду з подальшим їхнім розглядом, але із наперед визначеним результатом.
  • У серпні НАБУ оголосило у розшук сімох фігурантів справи щодо захоплення влади керівництвом Окружного адміністративного суду Києва. Серед них і голова ОАСК Павло Вовк.
  • 1 вересня, Вища рада правосуддя відмовилася відсторонювати від роботи на посаді Павла Вовка через те, що долучені до клопотання матеріали кримінального провадження не містять доказів належного вручення судді повідомлення про підозру.
Наступна публікація