Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ викрило керівника обласної податкової служби в систематичному хабарництві

Посадовець за гроші хотів убезпечитися від уваги правоохоронних органів.

Тимчасовий керівник управління Державної податкової служби в одній із областей України був затриманий правоохоронцями при спробі дата хабара керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури.

#НоваПодаткова Дякую НАБУ та ГПУ за проведену операцію і Сергій Верланов за швидку і правильну реакцію. Хоча всіх...

Опубліковано Oksana Markarova Понеділок, 13 січня 2020 р.

За $ 25 тисяч на місяць податківець хотів придбати лояльність правоохоронців і свободу від їхньої уваги до своєї протиправної діяльності. Він запропонував регулярно сплачувати таку суму в обмін на відсутність перешкод для протиправної діяльності співробітників ДПС, пов’язаній із отриманням неправомірної вигоди від підприємців.

"Слідство задокументувало факт надання неправомірної вигоди, яка, з огляду на твердження самих підозрюваних, мала стати першим траншем у подальшій "взаємодії" з посадовцем регіональної прокуратури", - повідомили в пресслужбі НАБУ. Сприяння в затриманні фігуранта корупційний дій надали САП та офіс генерального прокурора.

Як повідомлялося, одного з заступників міського голови та начальника відділу Мереф’янської міської ради схопили на одержанні понад 128 тисяч гривень за виділення об'єкта нерухомості під дитячий будинок сімейного типу.

Відео Голову комітету з питань корупції при КМДА піймали на хабарі

Служба безпеки спіймала на хабарі Петра Шарафетдінова. За словами правоохоронців, затриманий вимагав 10 тисяч доларів у приватного підприємця. За них він мав би посприяти в дозвільних документах на земельну ділянку для паркувального майданчика.  

Голову комітету з питань корупції при КМДА піймали на хабарі

Залиште свій коментар

Вибір редакції