Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ влаштувало піар-шоу з незаконним  викликом Мартиненка на допит – адвокат

5 листопада перед засіданням Шевченківського райсуду Києва по так званій "справі Мартиненка" НАБУ влаштувало піар-шоу перед телекамерами, намагаючись в порушення закону вручити Миколі Мартиненко виклик на незаконний допит.

Про це повідомляє прес-служба екс-депутата з посиланням на його адвоката Петра Бойка.

"Перед засідання суду детектив НАБУ без законних підстав двічі намагався вручити Миколі Мартиненку виклик на допит по справі "Енергоатома" в рамках нібито міжнародної правової допомоги. Але це не мало юридичної сили, оскільки згідно закону подібні виклики мають обов’язково надсилатись через Генеральну прокуратуру України. Натомість НАБУ, усвідомлюючи провальність справи в суді, намагається підтримувати в публічному просторі звинувачення на адресу Миколи Мартиненка і використовує для цього будь-які засоби", - сказав адвокат.

"Після відмови захисників отримати незаконний "виклик на допит" детектив НАБУ прийшов до судової зали і перед телекамерами почав голосно вимагати від Мартиненка підписати цей "виклик", намагаючись насильно вручити йому якісь папірці. Група підтримки НАБУ в залі суду (кишенькові "активісти") викрикувала заздалегідь написані репліки зі звинуваченнями на адресу Миколи Мартиненка. Все це було зрежисованим шоу для вкидування в інформаційний простір чергового негативу до Мартиненка", - наголосив захисник.

За його словами, екс-депутат вже надав усі свідчення по  "справі "Енергоатому", в тому числі – в рамках міжнародної правової  допомоги. "Він готовий зробити це знову, але лише в передбачений законом спосіб. Натомість НАБУ використовує піар-засоби, намагаючись нівелювати відсутність доказів проти Мартиненка та самого складу злочину", -  підкреслив Бойко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції